Možnosti financování

Financovat vůz se vyplatí s někým, kdo autům rozumí. Není jednodušší financování vozu vyřídit tam, kde vůz kupuji? K financování od nás dostanete další výhody, které jinde nezískáte. Ať už prodlouženou záruku, levnější pojištění, nebo třeba servisní prohlídku zdarma. Zeptejte se svého prodejce na financování Škoda Financial Services.

Financuj CHYTŘE - 3 servisní prohlídky zdarma

Flexibilní úvěr nové generace, který nabízí možnost přizpůsobení měsíčních splátek. Jako klient můžete získat lepší vůz za výhodných podmínek a přitom si uchovat úspory na nenadále výdaje. Pořiďte si ojetý vůz na úvěr s atraktivně nízkou splátkou a dalšími benefity. Servisní prohlídky zdarma v autorizovaných servisech po celé ČR se vztahuje jen na vozy Škoda do 5 let stáří od první registrace.

banknote_green.svg wrench_green.svg garage_car_star_green.svg

Atraktivně nízká splátka 3 servisní prohlídky zdarma Prodloužená záruka zdarma

 

Další aktuálně běžící akce na pořízení ojetého vozu

hand_coins_green.svg

ÚROK

Chcete si koupit ojetý vůz a půjdete si automaticky pro peníze do banky?

Díky financování od Škoda Financial Services, formou akčního úvěru, získáte úrok nižší, než je běžně dostupný v bance, samozřejmostí je komplexní pojištění vozu a prodloužená záruka zdarma. • atraktivní nízká úroková sazba (akční úrok platí jen pro vozy se stářím do 5 let od data první registrace)
 • servisní prohlídka zdarma v autorizovaných servisech po celé ČR (vztahuje se jen na vozy Škoda do 5 let stáří od první registrace)
 • Délku úvěru si nastavíte dle potřeb na 1 až 6 let
 • prodloužená záruka zdarma

 

wrench_green.svg

Servisní prohlídka zdarma

Dopřejte svému vozu kvalitní péči. Při financování se Škoda Financial Services máte servisní prohlídku zcela zdarma. Součástí servisní prohlídky předepsané výrobcem vozidla je kontrola a případné doplnění či výměna motorového oleje, brzdové kapaliny, zapalovacích svíček, vzduchového, prachového i palivového filtru nebo prodloužení záruky mobility.

 • vztahuje na vozy Škoda, Seat a Volkswagen
 • platí pouze po dobu financování vozu
 • čerpání je možné ve všech autorizovaných servisech Škoda, Seat a Volkswagen v ČR
 • poukaz se vztahuje na vybrané akce

 

garage_car_star_green.svg

Prodloužená záruka zdarma

 

Škoda Financial Services vám ve spolupráci se Škoda Plus přináší prodlouženou záruku na váš ojetý vůz.

Pořiďte si ojetý vůz s maximálním stářím 7 let s výkonem do 147 kW a získejte prodlouženou záruku zdarma.

 • prodloužená záruka zdarma při financování až do 8 let stáří vozu a maximálního nájezdu 200 000 km
 • individualizovaný záruční program podle rozsahu krytí a platnosti záruky
 • flexibilní přístup při řešení vašich požadavků
 • možnost výběru z široké nabídky vozů

 

Co je ještě důležité?

Škoda Financial Services pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích.

 

Havarijní pojištění vozidla a povinné ručení

Současně s využitím finančních služeb Škoda Financial Services máte možnost uzavřít značkové pojištění, které obsahuje havarijní pojištění financovaného vozidla včetně pojištění skel a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení), a tím získat mimo jiné následující výhody:

 • zvýhodněnou cenu pojištění vyplývající z množstevních slev pro Škoda Financial Services
 • bonus za bezeškodní průběh předchozího pojištění
 • neměnnou výši pojistného na celou dobu trvání financování
 • jednoduché vyřízení veškeré agendy v místě prodeje vozu bez nutnosti návštěvy pojišťovny

 

Doplňková pojištění

Všechna doplňková pojištění od Škoda Financial Services jsou klientům nabízena ve třech variantách, lišících se od sebe rozsahem pojistného krytí. Pojištění tedy vždy nabízíme ve variantách M, L a XL. Více informací naleznete zde.

GAP

Běžné havarijní pojištění vozidla pokrývá v případě odcizení vozu nebo jeho totální škody jen aktuální časovou cenu ojetého vozu v době události. GAP zajišťuje pojistné plnění až ve výši 100 % původní ceny nového vozu. Více o produktu zde.

PPP

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) poskytuje Pojištění platebních povinností. V jeho rámci je sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu.

Využijte akční nabídku na pojištění platebních povinností ve variantě XL se zvýhodněnou sazbou a pojištěním ztráty zaměstnání zdarma. Nabídka platí po omezenou dobu. Více o akční nabídce zde.

Asistent

Úkolem Asistenta je pomáhat klientům při jejich cestách v ČR i v zahraničí. Asistent poskytuje následující služby: pojištění právní ochrany, administrativně-právní asistenci, telefonickou službu právních informací. Více o produktu zde.

Škoda Financial Services – originální finanční služby

ŠkoFIN s.r.o. | Škoda Financial Services je stoprocentní dceřinou společností Volkswagen Financial Services AG. Díky vysokému základnímu jmění je zároveň jednou z nejlépe kapitálově vybavených leasingových společností na českém trhu. Škoda Financial Services se specializuje převážně na podporu prodeje koncernových značek vozů (Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy), Ducati a Ojetých vozů. V případě ojetých vozů Vám profinancuje ojetý vůz jakékoliv značky se stářím do 10 let. Mezi hlavní zásady společnosti patří serióznost v obchodních vztazích, garance dlouhodobých jistot, nabídka vysokého standardu služeb, kvalita či vstřícnost a otevřenost vůči klientům.

Škoda Financial Services disponuje další širokou škálou produktů a originálních akčních nabídek, poskytuje služby šité na míru:

 • zvýhodněnou cenu pojištění vyplývající z množstevních slev pro Škoda Financial Services
 • bonus za bezeškodní průběh předchozího pojištění
 • neměnnou výši pojistného na celou dobu trvání financování
 • jednoduché vyřízení veškeré agendy v místě prodeje vozu bez nutnosti návštěvy pojišťovny

  Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

 

Kontaktujte nás

Najděte si ten nejrychlejší kontakt. Zavolejte, napište nebo nás navštivte na provozovně.

Humpolec

Pelhřimov

Havlíčkův Brod